vienkartinės pirštinės

Pirštinė 1

Sukurtos įvairiausiais dydžiais, šios vienkartinės pirštinės puikiai tinka visiems vartotojams. Jų yra mažų, vidutinių ir didesnių dydžių. Antra, todėl pirštinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės nitrilo medžiagos, kuri garantuoja ilgesnį tarnavimo laiką, be to, yra atsparios plyšimui; taigi puikus pasirinkimas, kurį galite naudoti atlikdami daugumą užduočių. Be to, pirštinės yra be miltelių ir be latekso, kad užtikrintų aukščiausio lygio saugumą. Dėl to jūs gausite pirštines, idealiai tinkančias tvarkyti maistą, medicininę įrangą ir daug daugiau.

Apsaugai nuo viruso ir bakterinių infekcijų taip pat galite naudoti pirštines; taigi pasirinkimas, kuris jums geriau pasitarnaus. Gerai tai, kad pirštinės yra nešiojimo vėjas ir lengvai vienkartinės. Pakuotėje yra iki 100 pirštinių, kurias rasite mėgstamiausias jūsų poreikiams. Nepaisant kokybės ypatybių, jie yra ekonomiški.

Pirštinė 11

Tai yra aukštos kokybės vienkartinių pirštinių pakuotė, kuri puikiai tiks jūsų poreikiams. Pirštinės yra pagamintos iš aukščiausios kokybės polietileno medžiagos, kuri garantuoja puikų tvirtumą atliekant daugumą užduočių. Be to, jie yra neperplėšiami vienetai, kuriuos patogu nešioti ir paimti. Tai labai universalios pirštinės, kurias galite naudoti fiziniams egzaminams, valymo darbams, maisto ruošimui, patiekimui ir slaugai. Taip yra todėl, kad jos yra 100% latekso ir be miltelių pirštinės, kurios yra labai saugios. Šios pirštinės taip pat yra įvairių dydžių, kad būtų galima pasirinkti tobulą dydį, kuris jums tiks geriausiai.

Dar įdomiau tai, kad vienkartinės pirštinės yra 200 vienetų pakuotėje, kurią puikiai naudosite ilgalaikiam naudojimui. Jie tinka tiek kairei, tiek dešinei rankai; todėl idealūs produktai, kuriuos reikia išbandyti.

Pirštines gaminančios medžiagos kokybė nulems tvirtumą ir saugumą. Čia yra vienkartinių pirštinių paketas, pagamintas iš aukštos kokybės nitrilo medžiagos, užtikrinančios puikų tvirtumą. Tai yra atsparios plyšimui pirštinės, kurias galite naudoti daugeliui užduočių, įskaitant maisto gaminimą, medicinos įrangą, valymą, dažymą ir tatuiruotę. Šie agregatai turi didesnį lankstumą ir todėl puikiai tinka daugumai poreikių. Norėdami pridėti daugiau, pirštinės yra įvairių dydžių, įskaitant mažas, vidutines, dideles ir ypač dideles.

Pirštinės yra 100 pirštinių pakuotėje, kuriomis bus galima naudotis daugiau dienų. Tai taip pat yra vienkartiniai gaminiai, kuriais galite pasikliauti aukščiausio lygio paslaugomis. Be to, jie turi tekstūruotas rankenas, kurios suteikia didžiausią sugriebimo galią daugeliui daiktų tvarkyti.

Produkto ypatybės

Pirštinė 1111

Kiekvienoje pakuotėje yra skirtingas pirštinių skaičius; taigi raskite pakuotę, kuri atitiks jūsų poreikius. Čia yra kokybiška pakuotė, prie kurios pridedama iki 100 pirštinių, kurias gausite puikiai ilgą laiką. Antra, tai aukštos kokybės pirštinės, sukurtos naudojant aukščiausios kokybės medžiagą. Jie yra maistinės pirštinės, kuriose nėra latekso, BPA ir miltelių; taigi tiks įvairiausioms pareigoms. Pavyzdžiui, juos galite naudoti tvarkydami maistą, medicinos daiktus, salonuose, valymo darbus ir dar daugiau. Tai reiškia, kad pirštinės yra suprojektuotos vieno dydžio, todėl tinka visiems vartotojams, todėl puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Vienkartinės pirštinės yra pakankamai storesnės, o tekstūruoti pirštų galiukai užtikrina geresnę laikymo galią. Vėlgi, tai nesterilios pirštinės, kurios puikiai tinka visų tipų odoms; taigi svarbiausi produktai, kurie jums bus naudingesni. Pirštinės puikiai tinka tiek vyrams, tiek moterims, taip pat tinka kairėms ir dešinėms rankoms.

Produkto ypatybės
Be BPA ir nesterilus
Storos tekstūruotos pirštinės
100 pirštinių pakuotė
Priežastis pirkti

 

Pirštinė 10111

# 6. JingXiGuoJi skaidrios vinilo vienkartinės PVC pirštinės 100 pak

 

Gaukite produktą „Amazon“

Su minkštu, lanksčiu šlifuotu paviršiumi, pirštinės yra labai patogios, be to, siūlo išskirtinį patogumą dirbant. Naudodamiesi tuo, galite geriau susikibti dirbdami. Be to, pirštinės sukurtos naudojant aukščiausios kokybės vinilo medžiagą, kuri prailgina gyvenimo trukmę. Dėl to jos yra be BPA, be miltelių ir be latekso pirštinės, kurios tiks įvairiausioms užduotims atlikti. Įdomiau tai, kad pirštinės yra prieš slidę, taip pat tinka tiek kairei, tiek dešinei rankoms. Galite juos naudoti ilgai, nes pakuotėje yra 100 pirštinių.

Be to, vienkartines pirštines rekomenduojama atlikti įvairioms užduotims, pvz., Valymui, naminių gyvūnėlių priežiūrai, maisto ruošimui, medicinos įrangos tvarkymui ir sodininkystei. Galiausiai, jie yra lengvai vienkartiniai dėl saugumo.

Produkto ypatybės
Kokybiška PVC medžiaga
Minkštas lankstus šlifuotas paviršius
100 vienetų pakuotė
Priežastis pirkti

 

Pirštinė 111156

# 5. „Eletina“ žaislų vienkartinės pirštinės be latekso

 

Gaukite produktą „Amazon“

Čia yra kokybiška vienkartinių pirštinių pakuotė, kurią rasite tinkančia jūsų poreikiams. Pirštinės sukurtos naudojant aukščiausios kokybės vinilo medžiagą, kuri suteikia išskirtinį tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Be to, tai yra atsparios plyšimui pirštinės, kurios puikiai tinka įvairioms užduotims atlikti. Pvz., Galite naudoti juos tvarkydami maistą, plaukus dažydami, gamindami, valydami ir plaudami indus. Be to, jas lengva dėvėti ir nusimesti pirštines, todėl išbandyti yra geriausia.

Pirštinė 1s

Pirštinės yra 100 vienetų pakuotėje, kuri jums tarnaus ilgiau. Be to, jie taip pat tinka dešinei ir kairei rankoms, todėl yra puikus pasirinkimas išbandyti.